Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Argan Therapy - Damask Rose vartalovoide 400ml

Hinta:20.00 €

Hammam El Hana: Argan Therapy - Damask Rose kosteuttava vartalovoide 400ml. Tuoksuna on hienostunut ruusu. Sisältää arganöljyä. 

Valmistaja: PIELOR

Suosittelemme myös

Breakout Biotec Moisturizer

4x5_breakout_biotic_moisturizer_3.jpg&width=280&height=500
Kevyt, geelimäinen kosteusvoide, joka auttaa ehkäisemään aikuisen ihon epäpuhtauksia ja tukee ihon mikrobiomia. Bioteknisesti kehitetty planktonuute ja glyseriini kosteuttavat ihon suojamuuria, auttavat puolustautumaan ennenaikaisen ikääntymisen merkkejä vastaan ja rauhoittavat ihoa. Prebioottinen sekoitus..
Hinta: 81.00 €

Breakout Clearing Foaming Wash

Breakout_Clearing_Foaming_Wash.jpg&width=280&height=500
Vaahtoava puhdistusgeeli syväpuhdistaa ihoa. Tämä näppyjä vastaan taisteleva puhdistus poistaa likaa, kuolleita ihosoluja ja ylimääräistä talia, jotka tukkivat ihohuokosia ja aiheuttavat epäpuhtauksia. Käytä kasvoille, kaulalle, selälle ja kaikille ihoalueille, jotka kaipaavat syväpuhdistusta ja ennaltaehkäisyä..
Hinta: 20.00 € - 33.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »