Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

iS Clinical Extreme Protect SK30

Hinta:130.00 €

Suojaa antava – kosteuttava – pehmentävä

Antaa laaja-alaisen UVA/UVB-suojan (suojakerroin 30) ja auttaa todistettavasti suojaamaan ihoa auringon haittavaikutuksilta. Tämä kosteuttava aurinkovoide auttaa myös korjaamaan auringon aiheuttamia haittavaikutuksia vähentämällä auringon synnyttämää punoitusta ja tulehtuneisuutta. Hienojakoinen sinkkioksidi ja mikrotiivistetyt aurinkosuojat yhdistyvät tehokkaisiin kasviperäisiin Extremozymes-antioksidantteihin tarjoten markkinoiden kehittyneintä suojaa.

KÄYTTÖ: Auttaa kosteuttamaan ja estämään auringossa palamiselta. Ohjeiden mukaan käytettynä, yhdessä muiden auringolta suojaavien keinojen kanssa vähentää ihosyöpäriskiä ja suojaa auringon aiheuttamalta ihon ennenaikaiselta ikääntymiseltä.

100g

Suosittelemme myös

iS Clinical Retinol+ Emulsion 1.0

retinol_1.0.JPG&width=280&height=500
Huom. Tämä vahvempi tuote myydään pääsääntöisesti hoitolasta ja jos et pääse käymään, niin ota yhteyttä sähköpostilla info@kauneushoitolainkeri.fi
Ennen Retinol+ Emulsion 1.0 voiteen käyttöä tulisi käyttää Retinol+ Emulsion 0.3 voidetta useampi viikko. 

RETINOL+ EMULSION 1.0
With Extremozyme® technology..
Hinta: 157.00 €

iS Clinical Extreme Protect SK40 PerfecTint

Extreme_Protect_SPF_40_PerfecTint_Beige100g_aurinkosuoja.png&width=280&height=500
Korjaava | Täysin fysikaalinen suojaus | Äärimmäinen suojaus


Sävytetty/väritön aurinkosuojallinen päivävoide


Kasvipohjainen


Sisältää vain fysikaalisia läpinäkyviä aurinkosuoja-aineita


Tarjoaa monitasoista laajakirjoista UVA/UVB suojaa


Suojaa ympäristön haitoilta Extremozyme® teknologian..
Hinta: 103.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »