Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

iS Clinical Cleansing Complex Polish

Hinta:59.00 €

SYVÄPUHDISTAA – KUORII – TASOITTAA

Cleansing Complex Polish puhdistaa kokonaisvaltaisesti ihon pinnan ja ihohuokoset ilman, että iho kuivuu tai iholta poistuvat sen luonnolliset öljyt. Tämä kevyt geelituote sisältää ympäristöystävällisiä selluloosamikrorakeita ja jojobaa yhdistettynä tehokkaisiin kasviuutteisiin sekä salisyylihappoon, joiden avulla saadaan tehtyä samalla sekä fysikaalinen että biokemiallinen kuorinta.

Tämä yksi tuote toimii samanaikaisesti useassa eri roolissa; se puhdistaa, kuorii, tasoittaa, kiillottaa ja pehmentää ihoa. Cleansing Complex Polish sopii loistavasti kaikille ihotyypeille ja kaikenikäisille asiakkaille.

Hyödyt:

  • Syväpuhdistaa ihoa ja ihohuokosia ilman, että iho kuivuu
  • Sopii loistavasti myös rasvaiselle ja epäpuhtauksiin taipuvaiselle iholle
  • Saa ihohuokoset näyttämään pienemmiltä
  • Tasoittaa ja pehmentää ihoa
  • Turvallinen ja tehokas fysikaalinen kuorinta

120g

Suosittelemme myös

Liquid Peelfoliant

liquid_peelfoliant.jpg&width=280&height=500
Päivittäinen kemiallinen kuorinta, jossa on tehokas sekoitus 15 % AHA + BHA + PHA + 10 % hedelmäentsyymejä + 5 % fytiinihappoa + traneksaamihappoa. Auttaa tasoittamaan juonteita, minimoimaan huokosia ja tasoittamaan ihon sävyä. Ammattitason kotikuorinta, jossa on 30 % happoja ja entsyymejä (glykoli-..
Hinta: 72.00 €

iS Clinical Retinol+ Emulsion 1.0

retinol_1.0.JPG&width=280&height=500
Huom. Tämä vahvempi tuote myydään pääsääntöisesti hoitolasta ja jos et pääse käymään, niin ota yhteyttä sähköpostilla info@kauneushoitolainkeri.fi
Ennen Retinol+ Emulsion 1.0 voiteen käyttöä tulisi käyttää Retinol+ Emulsion 0.3 voidetta useampi viikko. 

RETINOL+ EMULSION 1.0
With Extremozyme® technology..
Hinta: 157.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »