Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Special Cleansing Gel 500ml

Hinta:72.00 €

Dermalogican myydyin puhdistus maailmanlaajuisesti. Saippuaton puhdistusgeeli, joka puhdistaa tehokkaasti häiritsemättä ihon luonnollista kosteustasapainoa. Tämä ikoninen puhdistus huuhtelee hellävaraisesti pois lian jättäen ihon sileäksi ja puhtaaksi. Sisältää luonnollisesti vaahtoavaa suopapuuta sekä rauhoittavia minttu- ja laventeliuutteita.   

  • Saippuaton ja hajusteeton puhdistus, joka puhdistaa kuivattamatta ihoa. 
  • Sisältää rauhoittavia kasviuutteita. 

Kenelle: Jokaiselle iholle.

Käyttö: PreCleanse -esipuhdistuksen jälkeen, vaahdota pieni määrä tuotetta kosteissa käsissä ja levitä kostealle kasvojen ja kaulan iholle. Hiero kevyesti ylöspäinsuuntautuvin liikkein. Huuhtele pois lämpimällä vedellä.

Koko 500ml

Suosittelemme myös

°iS Clinical Smooth and Soothe Facial Kit

IS_smooth_and_soothe.jpg&width=280&height=500
SMOOTH & SOOTHE – tuotepaketti kotona tehtävään kasvohoitoon, jossa kaksi helppoa vaihetta. TRI-ACTIVE EXFOLIATING MASQUE auttaa hellästi, mutta tehokkaasti tasoittamaan, kirkastamaan ja pehmentämään ihoa optimaalisesti yhdistämällä ympäristöystävällisen fyysisen ja ja biokemiallisen kuorinnan..
Hinta: 188.00 €

Tuoksusaippuasieni

saippuasieni.jpg&width=280&height=500
Tuoksusaippuasieni kuorii sekä hoitaa vartalon ihoa ja tuo suihkutilaan mielihyvää tuottavan tuoksun. Kuoriva ja hoitava pesusieni on samalla kertaa edullinen, nopea ja helppo väline päivittäiseen vartalon pesuun.
Saippua sisältää hoitavia öljyjä ja jättää iholle sileän pinnan ja vain kevyen tuoksun..
Hinta: 20.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »