Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

3 kpl Tuoksusaippuasieniä

Hinta:58.00 €

HUOM. kirjoita tilauksen viestikenttään, mitkä kolme tuoksua haluat.

Tuoksusaippuasieni kuorii ja hoitaa vartalon ihoa ja tuo suihkutilaan mielihyvää tuottavan tuoksun. Kuoriva ja hoitava pesusieni on samalla kertaa edullinen, nopea ja helppo väline päivittäiseen vartalon pesuun.

Saippua sisältää hoitavia öljyjä ja jättää iholle sileän pinnan ja vain kevyen tuoksun. Yksi tuoksusaippuasieni kestää jokapäiväisessä käytössä noin kolme kuukautta.

Tuoksut ovat:

  • Sitruuna

  • Mansikka

  • Piparminttu

  • Laventeli

  • Sitruunaruoho

  • Kookos

  • Appelsiini

  • Vadelma

  • Mango

  • Aloe Fresh

  • Gentleman

  • Omena & mandariini

  • Greippi & Lime

 

 

Suosittelemme myös

Daily Glycolic Cleanser 150ml

3E927A77-3C65-46A2-974E-DB29C7BF0953.jpeg&width=280&height=500
Daily Glycolic Cleanser on kevyesti kuoriva puhdistus, joka kirkastaa sameaa ja epätasaista ihon sävyä. Hellävarainen, mutta tehokas koostumus poistaa ihon pinnan soluja ja päivittäin kerääntynyttä likaa, jotka estävät ihon kirkkauden. Glykolihappo uudistaa kevyesti poistaen kuolleita ihosoluja ihon..
Hinta: 41.00 €

iS Clinical Retinol+ Emulsion 1.0

retinol_1.0.JPG&width=280&height=500
Huom. Tämä vahvempi tuote myydään pääsääntöisesti hoitolasta ja jos et pääse käymään, niin ota yhteyttä sähköpostilla info@kauneushoitolainkeri.fi
Ennen Retinol+ Emulsion 1.0 voiteen käyttöä tulisi käyttää Retinol+ Emulsion 0.3 voidetta useampi viikko. 

RETINOL+ EMULSION 1.0
With Extremozyme® technology..
Hinta: 157.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »